KAKO JE MILAN POKLEKAO PRED GRADSKIM RIVALOM? Golovi koji su Inter doveli na prag finala Lige šampiona (VIDEO)

10. 05. 2023. u 22:58

LIGA šampiona je iznedrila gradski derbi Milana i Intera u polufinalu, a prva utakmica protekla je uz zanimljive pogotke.

КАКО ЈЕ МИЛАН ПОКЛЕКАО ПРЕД ГРАДСКИМ РИВАЛОМ? Голови који су Интер довели на праг финала Лиге шампиона (ВИДЕО)

Utamicu Milan - Inter mogli ste da pratite u prenosu na portalu "Novosti", a evo i kako su "padali" golovi.

Inter je poveo već u 6. minutu kada je Edin Džeko izvrsno reagovao na centaršut Čalhanoglua (VIDEO).

A samo tri minuta kasnije, na semaforu je pisalo 0:2. "Krivci" su bili Dimarko i potonji strelac Henrik Mkhitarjan, koji je izvrsnu polukontru nerazura krunisao golom (VIDEO).

Ispostavilo se da je već tada postavljen konačan rezultat, a sledeće sedmice će na istom mestu pasti i odluka ko će u finale Lige šampiona.

Bonus video: POVRATAK IZ SNOVA: Uroš Spajić se oporavio i dao najlepši gol na meču Zvezda - Čukarički