ĆUTA NIKAD ŽEŠĆE UDARIO PO BLOKADERIMA: Da su studenti na toj listi, pa i hajde da podržimo i da se povučemo, ali nisu! (VIDEO)

PREDSEDNIK Ekološkog ustanka Aleksandar Jovanović Ćuta udario je nikad jače na blokadere.

ЋУТА НИКАД ЖЕШЋЕ УДАРИО ПО БЛОКАДЕРИМА: Да су студенти на тој листи, па и хајде да подржимо и да се повучемо, али нису! (ВИДЕО)

Foto: X printskrin/ Detektor laži

- Ko je njima na listi? Da su studenti na njoj, pa i hajde da podržimo i da se povučemo, ali nisu! Mi ni ne znamo ko su ti ljudi! Za koga ću ja da glasam? - rekao je Ćuta.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

SLOBODA KOJOJ JE TEŠKO ODOLETI: Zašto ovog leta svi žele da probaju SUP dasku?