POČEO PLEJ-OF SUPERLIGE: Voždovac startovao pobedom protiv Radničkog

21. 04. 2023. u 22:18

FUDBALERI Voždovca pobedili su kao domaćini Radnički 1923 sa 2:1 u prvoj utakmici plej-ofa Superlige Srbije.

ПОЧЕО ПЛЕЈ-ОФ СУПЕРЛИГЕ: Вождовац стартовао победом против Радничког

"Zmajevi" su odlično počeli meč. Igrao se 19. minut kada je Bogdan Jočić zatresao mrežu Stojana Lekovića. Do kraja prvog dela susreta promene rezultata nije bilo.

U nastavku utakmice viđena su još dva pogotka. Najpre je Edin Ajdinović povisio na 2:0 u 84. minutu. Počasni gol za goste postigao je Damjan Krajišnik u prvom minutu nadoknade, a precizan je bio sa bele tačke.

Voždovac je posle ovog trijumfa sedmi na tabeli sa 42 boda, dok su Kragujevčani na osmom mestu sa 37.