"FUDBALE, TOLIKO SAM TE VOLEO, HVALA TI!" Šampion sveta iz 2018. godine okončao karijeru
FRANCUSKI fudbaler Blez Matuidi okončao je karijeru u 35. godini, a pre četiri i po godine bio popeo postao je šampion sveta.
Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO
On je sa "trikolorima" osvojio Svetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine. Sada je ipak odlučio da kaže zbogom fudbalu.
- Fudbale, toliko sam te voleo! Fudbale, toliko si mi dao, ali došlo je vreme da kažem dosta. Ostvario sam snove iz detinjstva, ali i snove odrasle osobe. Sa knedlom u grlu, ali i sa ponosom, okrećem stranicu danas. Hvala ti! - napisao je Matuidi na Tviteru.
Momak iz Tuluza je karijeru okončao kao igrač Inter Majamija u koji je stigao 2020. godine. Pre toga je nastupao za Trou, Sent Etjen, PSŽ i Juventus.
Matuidi je koji je igrao na poziciji veziste za Francusku je odigrao 84 utakmice i postigao je devet golova.
Preporučujemo
NADAL O GOAT TRCI: Federer, Đoković, ili ja? Na kraju će samo jedan da bude najbolji
23. 12. 2022. u 17:04
FIFA IZABRALA: Ovo je najlepši gol Mundijala, pao je na utakmici Srbije (VIDEO)
23. 12. 2022. u 15:06
PARTIZAN POD PRITISKOM: "Crno-belima" potrebna pobeda kako bi se vratili na drugo mesto
BITAN trijumf fudbaleri Partizana tražiće protiv OFK Beograda kojeg će ugostiti od 19.30 na "Stadionu Partizana".
09. 05. 2026. u 07:00
IRAN DONEO ISTORIJSKU ODLUKU! Ovo su svi čekali
Najnovije vesti iz Irana iznenadiće, verovatno, i samog Donalda Trampa, predsednika Sjedinjenih Američkih Država, zemlje koja je zajedno sa Izraelom vojno napala Iran prošlog meseca.
09. 05. 2026. u 15:07
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)