FIFA IZABRALA: Ovo je najlepši gol Mundijala, pao je na utakmici Srbije (VIDEO)

23. 12. 2022. u 15:06

FUDBALSKA reprezentacija Srbije razočarala je na proteklom Mundijalu, a jedino sećanje na nastupe orlova u Kataru ostaće zabeleženo preko najlepšeg gola 22. Svetskog fudbalskog prvenstva.

ФИФА ИЗАБРАЛА: Ово је најлепши гол Мундијала, пао је на утакмици Србије (ВИДЕО)

Foto AP

FIFA je odlučila da ovo zvanje dobije Brazilac Rišarlison za "makazice" kojima je savladao Vanju Milinkovića Savića i postavio konačnih 2:0 na ovom meču.

Gol je postigao u 73. minutu posle centaršuta Vinisijusa sa levog krila. Bio je to njegov drugi pogodak na utakmici pošto je 11 minuta ranije doveo selesao u vođstvo od 1:0.

Kasnije je u osmini finala protiv Južne Koreje postigao još jedan gol i tu se završio golgeterski učinak napadača Totenhema jer je Brazil zaustavljen u četvrtfinalu.