NOVI TRENER ZVEZDE IBON NAVARO: "Veoma sam počastvovan i zahvalan što sam ovde..."

Ibon Navaro je stigao u Beograd tokom popodnevnih časova u subotu i odmah se bacio na posao. Obavio je prve razgovore sa ljudima iz kluba i započeo novu odiseju u Beogradu.

НОВИ ТРЕНЕР ЗВЕЗДЕ ИБОН НАВАРО: Веома сам почаствован и захвалан што сам овде...

FOTO: Acero / PsnewZ / Profimedia

Novi trener crveno-belih već je proveo prve dane u glavnom gradu Srbije, a utisci su mu, kako kaže, izuzetno pozitivni.

"Veoma sam počastvovan i zahvalan što sam ovde. Za mene je velika prilika da budem deo ovako velikog kluba, ne samo u Srbiji, već i u Evropi. Sve što sam video je odlično. Organizacija je sjajna, ljudi su sjajni, svi pokušavaju da mi pomognu da se što pre prilagodim. Za sada imam samo lepe reči o ovom iskustvu", rekao je Navaro.

Ponuda Crvene zvezde stigla je ubrzo nakon što je odlučio da napusti Malagu, klub u kom je proveo četiri i po godine.

"Odlučio sam da napustim Malagu u nedelji naše poslednje utakmice regularne sezone u Vitoriji. To je bilo u petak. Mislim da sam u nedelju uveče dobio poziv od agenta, koji mi je rekao da postoji interesovanje kluba. Bilo je: 'Vau.' Nisam to očekivao", otkrio je španski stručnjak.

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VIŠE OD MEDALJE: Olimpijski duh koji inspiriše generacije