"PARTIZANU NE DAMO SNIMKE": Oglasio se predsednik Sudijske komisije FSS-a
Partizan je žestoko udario po prvom čoveku Sudijske komisije Dejanu Filipoviću posle remija protiv Javora u Humskoj (3:3).
FOTO: FK Partizan
Crno-beli su posle meča u nedelju poručili da će insistirati na tome da dobiju transkript razgovora sudija, zato što na to imaju pravo.
Osim toga, predstavnici Partizana su na društvenim mrežama objavili fotografiju Dejana Filipovića u dresu Crvene zvezde, ali iz perioda kad je bio dete.
- Moja fotografija u Zvezdinom dresu poznata je javnosti, evo, deset godina. Verovatno će je izvlačiti svaki put kad se nekom učini da je to zanimljivo. Što se tiče Partizanovog zahteva da ima uvid u komunikaciju glavnog sudije sa nadležnima u VAR sobi, Savez to ne može da dozvoli. To je najstrože zabranjeno, diskrecija u komunikaciji među sudijama je zagarantovana. To može lako da se proveri sa dva klika na internetu, pravila u vezi sa VAR-om i ko može da ima uvid. Postoje izuzeci, ali oni se ne odnose na donošenje odluka na terenu. Naravno, Partizan ima pravo da se zvanično obrati Savezu, a Savez će mu na to i odgovoriti - objasnio je Filipović za "Informer".
Podsećanja radi, crno-beli su posle remija sa Javorom ukazali na dve situacije - na dosuđeni penal posle starta veziste Kristijana Belića na defanzivca gostiju Kristijana Tojičića, a potom i na situaciju u kaznenom prostoru gostiju, u kojem je štoper Igor Vujačić završio na zemlji posle duela sa igračem Javora. Sudija je posle provere sa VAR sobom pokazao da se igra dalje i da nema faula.
Partizan je žestoko oštećen, a epilog ćemo dobiti narednih dana.
Bonus video: BRAVURE GOLMANA: Dragan Rosić odbranama na meču Radnički Niš - Crvena zvezda "nervirao" šampiona
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (4)