MANČESTER JUNAJTED PRIHVATIO PORAZ: Holanđanin iz Barselone ne želi da pređe na Old Traford
FUDBALSKI klub Mančester junajted odustao je od angažovanja igrača Barselone, holandskog reprezentativca Frenkija de Jonga, prenose britanski mediji.
Foto: EPA-EFE/RAUL CARO
Mančester junajted i Barselona su se pre nekoliko nedelja dogovorili oko obeštećenja za holandskog fudbalera, ali De Jong nije želeo da karijeru nastavi u klubu sa "Old traforda".
Katalonski klub želi da proda De Jonga i još nekoliko igrača kako bi obezbedio novac za pojačanja. Britanski mediji prenose da Barseloni preti kazna ako prekrši finansijski fer-plej.
De Jong (25) je odlučio da ostane u Barseloni i da se bori za mesto u startnoj postavi. On je ove sezone odigrao dva meča za katalonski klub u španskoj La ligi.
Menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag planira da umesto De Jonga do kraja prelaznog roka angažuje nekog drugog fudbalera.
Preporučujemo
BRUKA FULAMA U LIGA KUPU: Mitrović ostao bez jubileja, četvrtoligaš eliminisao kotidžerse iz Liga kupa (VIDEO)
24. 08. 2022. u 08:53 >> 08:56
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)