ZVEZDA VEĆ MOŽE DA SLAVI: Šampionu Srbije stigle lepe vesti iz Jermenije

30. 07. 2022. u 21:56

OHRABRUJUĆE vesti stižu na "Marakanu" pred evropsku premijeru...

ЗВЕЗДА ВЕЋ МОЖЕ ДА СЛАВИ: Шампиону Србије стигле лепе вести из Јерменије

Rival Crvene zvezde u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona nije napravio baš najbolju uvertiru za gostovanje na stadionu "Rajko Mitić" naredne srede.

Izgleda da je prethodni evropski okršaj protiv Didelanža ostavio posledice na skraćenu rotaciju budućeg protivnika beogradskog velikana.

Pjunik je porazom počeo sezonu u jermenskom prvenstvu pošto ih je večeras na njihovom terenu nadigrao Ararat Jerevan 1:0 (0:0). Jedini pogodak za gostujuću ekipu postigao je Hakobjan u 71. minutu, a treba istaći i da Pjunik tokom 90 minuta nije delovao kao tim koji može ozbiljnije da ugrozi gol rivala.

Treba dodati i da je u odnosu na meč u Luksemburgu, dobrano promenjena startna postava šampiona Jermenije, pa je jasno da se glavni aduti čuvaju za pakao "Marakane".

Bilo kako bilo, Crvena zvezda deluje besprekorno, mašina se tek pali, gol razlika je impresivna 17:1, a kiks narednog rivala može samo da bude dodatna doza samopouzdanja izabranicima Dejana Stankovića.

BONUS VIDEO: TRENER ZVEZDE ZADOVOLjAN: Stanković izneo utiske posle ubedljive pobede nad Kolubarom