STRAŠAN DEBI LUKE JOVIĆA: Srbin dao četiri gola na prvom meču za Fiorentinu (VIDEO)

12. 07. 2022. u 19:11

FANTASTIČAN debi je imao Luka Jović u dresu Fiorentine. On je u pobedi nad Real Vićencom u prijateljskoj utakmici od 7:0 postigao čak četir gola.

СТРАШАН ДЕБИ ЛУКЕ ЈОВИЋА: Србин дао четири гола на првом мечу за Фиорентину (ВИДЕО)

Iako rival nije atraktivan nikome nije lako četiri puta zatresti mrežu, a Srbin je to uradio tako što je sve pogotke postigao u drugom poluvremenu.

Reprezentativac naše zemlje je prvi gol dao u 56. minutu sa bele tačke, da bi potom bio precizan u 68, 79. i 84. minutu.

Sudeći po ovoj utakmiici Fiorentina je rešila pitanje golgetera koje klubu iz Toskane fali od kada se Dušan Vlahović preselio u Juventus.

Podsetimo, Jović je u redove "viole" stigao iz Real Madrida.

BONUS VIDEO: NI MESI NI RONALDO: Pogledajte listu najboljih strelaca u istoriji Mundijala