RADNIČKI GLEDA KA EVROPI: Japanac presudio Vojvodini na "Čairu"

26. 04. 2022. u 21:31

FUDBALERI Radničkog iz Niša pobedili su Vojvodinu sa 1:0 na "Čairu" u trećem kolu plej-ofa Superlige Srbije.

РАДНИЧКИ ГЛЕДА КА ЕВРОПИ: Јапанац пресудио Војводини на Чаиру

A. Ilić

Ova utakmica je bila bitna za obe ekipe, ulog je plasman u kvalifikacije za Ligu konferencija. Na kraju su se radovali izabranici Radoslava Bataka.

Prvo poluvreme okončano je bez golova, ali drugo je za domaće počelo idealno. Igrao se 49. minut kada je Japanac Riohei Mićibući uspeo da savlada Emila Rockova.

Vojvodina je pokušala da izbegne poraz, no bodovi su ostali u Nišu. Radnički je tako stigao do drugog vezanog trijumfa, a Vojvodina ima dva neupseha u nizu.

Ekipa sa "Čaira" je četvrta na tabeli sa 47 bodova, dok je Vojvodina sedma sa 42.