GOLEADA U LUČANIMA: Voždovac ubedljiv protiv Mladosti

08. 03. 2022. u 21:14

SLAVILI su fudbaleri Voždovca na gostovanju ekipi Mladosti iz Lučana (4:2) uokviru 26. kola Superlige Srbije.

ГОЛЕАДА У ЛУЧАНИМА: Вождовац убедљив против Младости

Domaći tim je u sedmom minutu poveo golom Đorđa Gordića, a Justas Lasickas je pet minuta kasnije izjednačio rezultat.

Do kraja poluvremena Voždovac je preokrenuo rezultat, golom Miloša Pantovića u 44. minutu.

Treći gol za goste postigao je Aleksandar Ćirković u 51. minutu, da bi u 63. minutu Mladost ostala sa desetoricom na terenu, pošto je drugi žuti karton dobio Janko Tumbasević.

Dva minuta kasnije novi gol za Voždovac postigao je Marko Ivezić, dok je konačan rezultat postavio Vladimir Radivojević u 77. minutu.

Beogradski tim u sledećem kolu dočekuje Spartak iz Subotice, dok Mladost gostuje Novom Pazaru.

Standings provided by SofaScore LiveScore

BONUS VIDEO: DEVOJČICE ŽELE DA IGRAJU FUDBAL: Tim menadžerka ženske fudbalske selekcije Bojana Veselinović