LUKA MILIVOJEVIĆ NIJE MOGAO DA VERUJE: Toliko je čekao šansu, a onda je obradovao tuđe navijače (VIDEO)

Дарко Николић
Darko Nikolić

26. 02. 2022. u 17:42

LUKA Milivojević je dugo, baš dugo navijačima Kristal Palasa bio jedan od najomiljenijih igrača. Sa pravom je postao i kapiten tog engleskog kluba. Ali, ne igra baš često u poslednje vreme, pa je s velikim nestrpljenjem iščekivao povratak u startnu postavu. Kada se to desilo... nije se završilo kako se nadalo.

ЛУКА МИЛИВОЈЕВИЋ НИЈЕ МОГАО ДА ВЕРУЈЕ: Толико је чекао шансу, а онда је обрадовао туђе навијаче (ВИДЕО)

EPA-EFE/Mike Hewitt / POOL

Palas je ove subote ugostio ekipu Barnlija u 27. kolu Premijer lige, a srpski internacionalac je sa kapitenskom trakom oko ruke poveo svoj tim na teren. Dugo je čekao da to uradi u prvenstvu, u kome nije igrao još od 14. januara, a tad je dobio šansu na samo 25 minuta. 

I, kada je konačno zaigrao... desio se peh.

Samo što je počelo drugo poluvreme, pri vođstvu Kristal Palasa od 1:0 zahvaljujući golu Šlupa u 9. minutu, Milivojević je postigao autogol.

Prilično nesrećno, u najboljoj nameri, želeći da blokira centaršut upućen desetak metara od gola Kristal Palasa, naš fudbaler je "uklizao", a lopti promenio putanju taman toliko da ona odsedne u mreži domaćih.

Luka Milivojević je ostao na terenu još 15-ak minuta, a onda postao prvi zamenjeni igrač Palasa na ovoj utakmici.

Meč je i završen rezultatom 1:1, koji je postavio naš fudbaler.

Kristal Palas je zadržao 11. poiziciju, s tim da je njegov učinak od 30 bodova dostigla Aston Vila (usled 0:2 na gostovanju Brajtonu), dok je Barnli ostao prvi "ispod crte", 18. u konkurenciji 20 klubova (od kojih tri ispadaju), sa 21 osvojenim bodom do sada.

 
 

Bonus video: Kada je na Kup Koraća ušao vojni orkestar, "delije" i "grobari" su zagrmeli zajedno

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su grobari iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)