LETEĆI MAE GERI U SRPSKOM FUDBALU: Zbog ovog udarca je Partizan ostao s igračem više protiv Radničkog (VIDEO)

20. 02. 2022. u 16:57

FUDBALERI Partizana su protiv Radničkog iz Kragujevca od 53. minuta ostali na terenu s igračem više, i to posle pravog karate udarca.

ЛЕТЕЋИ МАЕ ГЕРИ У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: Због овог ударца је Партизан остао с играчем више против Радничког (ВИДЕО)

Igrao se 50. minut kada je Vojo Ubiparip, neoprezno, uz visoko podignutu nogu "poleteo" kroz vazduh želeći da spreči da do lopte dođe Igor Vujačić.

Ali, umesto lopte, igrač Kragujevčana je udario Vujačića, kome je tom prilikom raskrvario glavu.

Iako je Ubiparip najpre opomenut žutim kartonom, posle VAR-intervencije, glavni sudija utakmice Nikola Radaković je promenio prvobitnu odluku i isključio gostujućeg fudbalera.

Pre ovog prekršaja, Partizan je uz dve asistencije Meniga vodio sa 2:0, a utakmicu sa stadiona u Humaskoj možete da pratite u prenosu uživo na našem portalu.

Bonus video: Sjajan gol Miloša Jojića na meču Partizan - Radnički Kragujevac