NAPOLI SLAVIO U DERBIJU KOLA: Elmas junak, Milanu u finišu poništen gol (VIDEO)

19. 12. 2021. u 22:58

NAPOLI je došao do važne pobede, pošto je u slavio na "San Siru" protiv Milana sa 1:0 u 18. kolu Serije A.

НАПОЛИ СЛАВИО У ДЕРБИЈУ КОЛА: Елмас јунак, Милану у финишу поништен гол (ВИДЕО)

Kako je počelo očekivala se kiša golova u "gradu mode", ali umesto toga viđen je samo jedan i to onaj koji je postigao Elif Elmas u 5. minutu.

Izveo je korner Pjotr Zjelinski, a na Sandro Tonali je na prvoj stativi zaboravio reprezentativca Severne Makedonije kome nije bilo teško da savlada Majka Manjana.

Izabranici Lučana Spaletija su znalački čuvali stečenu prednost. Ipak, na kraju su mogli da ostanu bez celog plena. Igrao se 90. minut kada je Frank Kesi matirao Davida Ospinu.

RADOST Fudbaleri Napolija sa trenerom Lučanom Spaletijem psolavljaju pobedu/FOTO: AP/Tanjug

No, radovanje igrača Milana je kratko trajalo, pošto je sudija Davide Masa nakon gledanja VAR-a odlučio da poništi pogodak jer se Olivije Žiru nalazio u ofsajdu. Iako Francuz nije dirao loptu, glavni arbitar je procenio da je uticao na igru.

Do kraja utakmice "rosoneri" su činili sve da izjednače, ali u tome nisu uspeli. Ovo je prvi put ove sezone da tim Stefana Piolija nije postigao nijedan gol na jednoj utakmici Serije A.

Obe ekipe sada imaju po 39 bodova i zaostaju četiri boda za vodećim Interom, aktualnim šampionom Italije.

BONUS VIDEO: TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...