OVAJ ČOVEK JE NEZAUSTAVLJIV: Aleksandar Mitrović strelac, asistent... pravo je čudo od igrača (VIDEO)

20. 11. 2021. u 16:50

ALEKSANDAR Mitrović je pogotkom u 90. minutu odveo Srbiju na Mundijal u Katar, a posle obaveza prema reprezentaciji nastavio je da rešeta mreže u dresu Fulama.

ОВАЈ ЧОВЕК ЈЕ НЕЗАУСТАВЉИВ: Александар Митровић стрелац, асистент... право је чудо од играча (ВИДЕО)

"Kotidžeri" su u 18. kolu Čempionšipa dočekali Barnsli, a sjajni napadač je u 24. minutu udarcem glavom nakon asistencije Tetea doveo ekipu iz Londona do prednosti.

Mitroviću je ovo bio 21 gol u drugom rangu engleskog fudbala. Treba reći da ima i pet asistencija. Srbin je zaista krenuo furiozno ove sezone i samo je pitanje na kom broju pogodaka će se zaustaviti.

Fulam je u 34. minutu uspeo da duplira prednost, a strelac je bio Fabio Karvaljo. Sjajni napadač je učestvovao u akciji koja je prethodila golu.

Inače, izabranici Marka Silve se nalaze u seriji od sedam pobeda, pošto su pregazili i Barnli sa 4:1. "Kotidžer" su na čelu tabele i ima 41 bod.

BONUS VIDEO: Hit video: Mitar u papučama i s trobojkom oko vrata pozdravlja srpske navijače