VLAHOVIĆ HEROJ FIORENTINE: Srpski napadač srušio Udineze (VIDEO)

26. 09. 2021. u 17:01

FUDBALERI Fiorentine pobedili su Udineze sa 1:0 na "Frijuliju" u šestom kolu Serija A, a pobedu gostima doneo je srpski reprezentativac Dušan Vlahović.

ВЛАХОВИЋ ХЕРОЈ ФИОРЕНТИНЕ: Српски нападач срушио Удинезе (ВИДЕО)

Lako je "violi" kada ima Dušana silnog u napadu. Igrao se 16. minut kada je bivši igrač Paritzana pogodio sa bele tačke i ispostavilo se postigao jedini gol na utakmici.

Bod domaćinu mogao je da donese Đerard Delofeu u 85. minut, ali njegov pokušaj je odlično zaustavio Bartolomej Dragovski.

Treba reći da su za tim iz Firence utakmicu zavrišla četiri srpska fudbalera. Osim Vlahovića na terenu "Frijulija" bili su i Nikola Milenković, Matija Nastasić i Aleksa Terzić.

Posle ove pobede Fiorentina se nalazi na petom mestu sa 12 bodova, dok je Udineze na 13. poziciji sa sedam.

BONUS VIDEO: Oproštaj Novice Veličkovića pred punom Arenom