SEVILJA ZA 22 MINUTA RASTERALA "SLEPE MIŠEVE": Andalužani lako sa Valensijom

22. 09. 2021. u 22:11

FUDBALERI Sevilje lako su izašli na kraj sa Valensijom. Andalužani su na "Ramon Sančez Pishuanu" slavili sa 3:1 u šestom kolu La Lige.

СЕВИЉА ЗА 22 МИНУТА РАСТЕРАЛА СЛЕПЕ МИШЕВЕ: Андалужани лако са Валенсијом

Domaći su uraganski otvorili utakmicu i pitanje pobednika rešili posle 22 minuta kada je na semaforu stajalo 3:0.

Papu Gomez je već u trećem minutu doveo Sevilju do vođstva. Lato je potom zatresao sopstvenu mrežu, da bi Rafa Mir pogodio u 22. minutu.

Gol za goste postigao je Ugo Duro u 31. minutu. Niko nije mogao ni da zamisli da će to biti poslednji pogodak na meču.

Andalužani su do kraja znalački sačuvali rano stečenu prednost i upisali nova tri boda u ovoj sezoni La Lige.

Srpski fubaler Nemanja Gudelj u igru je ušao u 77. minutu. Marko Dmitrović je bio na klupi, dok na drugoj strani nije dobio priliku da zaigra na ovom susretu.

Sevilja je treća na tabeli sa 11 bodova, "slepi miševi" su četvrti sa jednim manje.

BONUS VIDEO: Izjave igrača nakon duela Partizan - Crvena zvezda