ISPISANA ISTORIJA NA OI: Japanac osvojio prvu zlatnu medalju u skejtbordingu
SKEJTBORDING je debitovao na Olimpijskim igrama kao sport, a čast Juto Horigome iz Japana ispisao je istoriju kao prvi osvajač zlatne medalje.
FOTO: Tanjug
Horigome je slavio ispred Kelvina Heflera iz Brazila i Džegera Itona iz SAD.
Interesantno, 22-godišnji Japanac odrastao je u neposrednoj blizini zdanja na kojem se takmičenje održavalo.
Preporučujemo
SVETSKI BROJ JEDAN POZITIVAN NA KORONU: Ram propušta Igre, veliki hendikep za Španiju
25. 07. 2021. u 09:48
"DžELAT" KOŠARKAŠA SRBIJE SLAVIO NA POČETKU OI: Italijani preokrenuli protiv Nemačke
25. 07. 2021. u 09:46
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
ZAPAD SE NERVIRA! Cela Rusija slavi, ovo je čekala godinama!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako.
24. 03. 2026. u 13:15
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)