"OTIŠAO JE NAŠ ĐOLE..." Aleksandra Radović se potresnim rečima oprostila od Balaševića

Новости онлајн

19. 02. 2021. u 22:06

ČUVENI kantautor Đorđe Balašević preminuo je danas u 67. godini.

ОТИШАО ЈЕ НАШ ЂОЛЕ... Александра Радовић се потресним речима опростила од Балашевића

Foto: Milutin Labudović

 Tim povodom oglasila se i pevačica Aleksandra Radović.

- Otišao je naš Đole... Sigurno na ono mesto za kojim žudimo svi... Gde se dušom samo vidi i živi ljubavlju... Jer je to zaslužio svime što nam je dao. Lečio je naše rane svojim rimama... Učio nas prvim akordima uz "d-moll", zasmejavao sa scene, pa onda dovodio do suza... Pevao satima i satima... To je mogao samo on... - napisala je ona.

- Naš pesnik, naša legenda, večiti dečak i zanesenjak... Nepravedno ostavljen po strani, bez nagrada i odlikovanja koje je, itekako, zaslužio... Đole. Neka mu Gospod podari naselje rajsko. Počivaj u miru, volimo te! - dodala je Aleksandra na društvenim mrežama.

Podsetimo, Balašević je pre tri dana primljen na Infektivnu kliniku gde se lečio od upale pluća. Preminuo je danas, nakon zdravstvenih komplikacija.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju