"CRNI LEPTIR" ZA ZALJUBLJENE: Lena Kovačević, objavila još jednu pesmu (VIDEO)

В.Н.

18. 02. 2021. u 09:33

PEVAČICA pop-džez orijentacije Lena Kovačević simbolično je, na Dan zaljubljenih, objavila singl "Crni leptir", kao specijalni poklon obožavocima.

ЦРНИ ЛЕПТИР ЗА ЗАЉУБЉЕНЕ: Лена Ковачевић, објавила још једну песму (ВИДЕО)

Foto Irina Duplevskaja

Nova pesma, uz prethodno objavljene singlove, naći će se na Leninom četvrtom studijskom albumu "Kafe", koji će objaviti u toku godine, a autori muzike i teksta su Darko Dimitrov i Emina Jahović. Njih dvoje su, inače, i autori Leninog hita "Kafe", koji se sluša i van granica Srbije.

"Crni leptir" donosi pevačici novi zvuk i emociju, a senzualnost muzike i glasa čine tu pesmu svežom. Ćerka Dušana Kovačevića naglašava da "Crni leptir" nije komercijalna pesma, ali je njoj izuzetno draga.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

SKRASIO SE SA VODITELJKOM: Reditelj je bio muž Nede Arnerić, sa Tanjom Bošković ima dvoje dece, voleo je i misicu i njenu rođaku