SAOPŠTENJE PINKA: Netačna interpretacija događaja o dešavanjima u emisiji Hit Tvit
U pogledu napada na televiziju Pink u slučaju nastupa Aleksandra Vuksanovića Ace Lukasa u emisiji Hit Tvit, izrečenih između ostalih od strane televizije N1 i Zaštitinika građana, uredništvo emisije i Pink televizije saopštava kako su zasnovani na potpuno netačnoj interpretaciji događaja o držanju voditeljke emisije u datoj situaciji, što je vrlo lako utvrditi prostim gledanjem emisije.
Foto: HitTvit
"I dok sukob sa činjenicama nije ništa novo niti iznenađujuće u slučaju televizije N1, zabrinjavajuće je da atmosferi histerije podleže i Zaštitnik građana, iznoseći kvalifikaciju slučaja koja je u direktnoj suprotnosti sa onim što se u emisiji dogodilo i što je svojim očima gledalo stotine hiljada gledalaca. Uz žaljenje što je u neprimeren kontekst postavljena novinarka koja ni na koji način nije trebalo da bude tema emisije, Televizija Pink nema obavezu da objašnjava da li deli ili ne deli stavove gostiju u emisijama, a medijska je činjenica da ti stavovi u nekim slučajevima mogu biti i uvredljivi i da su to situacije koje je u živim emisijama nemoguće izbeći.
Ipak, smatramo prirodnim da televizija N1 nema razumevanja za takve situacije jer u svojim emisijama poziva goste za koje uvek unapred zna šta će da izjave. U pogledu iznetih primedbi koji se tiču nastupa ostalih gostiju u emisiji HitTvit, Zorana Ćirjakovića i Aleksandra Šapića, molimo televiziju N1 da preciziraju svoju medijsku denuncijaciju kako bi nam postalo jasno šta je u konkretnom slučaju problem – da li to što je jedan gost uvredio novinarku, da li to što je drugi gost kritikovao televiziju N1, ili to što je treći gost ćutao i nije nikog uvredio."
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)