POSLE SOFIJE, SERENA: Bogatašica Tamara Eklston porodila se u tajnosti u Švajcarskoj

В.Н.

25. 09. 2020. u 11:40

STARIJA ćerka Slavice i Bernija Eklstona, bogata naslednica Tamara (35) porodila se u tajnosti pre sedam dana u Švajcarskoj i na svet donela svoje drugo dete.

ПОСЛЕ СОФИЈЕ, СЕРЕНА: Богаташица Тамара Еклстон породила се у тајности у Швајцарској

Foto EPA

Tamara i njen suprug Džej Rutlend, već imaju petogodišnju ćerku Sofiju, a sada su dobili još jednu devojčicu - Serenu. "Tamara je rodila devojčicu pre nedelju dana, u istoj bolnici u kojoj je rođen i moj sin Ejs.

Zove se Serena i majka ju je već vodila u obilazak Gštada. Serena i njen ujak Ejs su sličnog uzrasta i moći će zajedno da se igraju kad porastu", ispričao je Berni Eklston, deda petoro unučadi i pradeda jednog praunuka.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

KALATES POKOPAO ŽELJKA OBRADOVIĆA: Novi trener Partizana nam je dao dodatnu motivaciju!