NAGLO POZLILO VESNI ZMIJANAC: Hitno prebačena u Urgentni centar
POPULARNA pevačica Vesna Zmijanac završila je danas u Urgentnom centru nakon što joj je naglo pozlilo.
Foto: ATA images
Kako se saznaje, nju je kolima Hitne pomoći prevezla ekipa hitne službe, a trenutno se nalazi pod nadzorom lekara.
Vesna je sama pozvala Hitnu pomoć, koja je brzo reagovala i dovezla je u zdravstvenu ustanovu, a kako se saznaje, Vesna se trenutno dobro oseća.
Podsetimo, Zmijanac je i ranije imala kardiovaskularnih problema, zbog čega se već lečila. Vesni je u aprilu 2023. ugrađen bajpas, ali se muzička zvezda posle nekoliko meseci oporavka na svom imanju na Bukulji, vratila na scenu.
Inače, Vesni ovo nije jedini zdravstveni problem s kojim se susrela u prethodnom periodu. Pevačica je imala problem i sa štitastom žlezdom, o čemu je otvoreno govorila.
- Ja se 15 godina borim sa štitnom žlezdom, ali živim sa tim. Mnoge žene je odstrane, ali ja se plašim operacije. Nemam razloga da idem pod nož jer nije ništa strašno. Kad bih se odlučila na taj korak pre bih pristala da me operišu lekari u Srbiji nego u inostranstvu. Našim doktorima više verujem, nekako su drugarski nastrojeni prema pacijentima - kazala je jednom prilikom.
(Kurir)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)