VESELO U PRVIM MINUTIMA NOVE GODINE: Mira Škorić dovela atmosferu do usijanja (FOTO/VIDEO)
FOLK zvezda Mira Škorić sinoć je održala nezaboravnu novogodišnju žurku na Sajmu, a pored nje bio je i njen kolega muzička zvezda Aca Lukas.
Foto: Novosti
Mira, koja je provela brojne godine u muzičkoj industriji, svojim koncetom oborila je sve rekorde. Svakako ova noć je bila posebna, a publika se provela uz Mirine hitove, baš onako kako je želela.
Foto: Novosti
Folk diva je ređala numere poput: "Otkači", "Ne daj majko", "Niz vene mi tiho tečeš", "Najbolji prijatelji", "Rodiću ti sina", "Niko kao mi", "Ista nam je tuga", ali je otpevala i novu pesmu "Branim se".
Foto: Novosti
U toku večeri Mira i Aca su izveli i svoja dva dueta "Vrati nam se druže moj" i "Krik".
Foto: Novosti
U videu ispod pogledajte novogodišnju atmosferu sa Mirinog nastupa:
Preporučujemo
U 2025. SLAVIM 25 GODINA KARIJERE: Željko Vasić o planovima, karijeri i željama (VIDEO/FOTO)
31. 12. 2024. u 21:24 >> 21:38
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)