SVE JE SPREMNO ZA OBARANJE REKORDA I SPEKTAKULARNE KONCERTE: U ponedeljak počinje 34. "Roštiljijada" (FOTO)

Д. Цакић

23. 08. 2024. u 15:09

PREDSTAVNICI grada Leskovca, Turističke organizacije i ove godine organizuju manifestaciju "Roštiljijada", na kojoj nastupaju neka od najvećih imena domaće muzičke scene.

СВЕ ЈЕ СПРЕМНО ЗА ОБАРАЊЕ РЕКОРДА И СПЕКТАКУЛАРНЕ КОНЦЕРТЕ: У понедељак почиње 34. Роштиљијада (ФОТО)

Foto: D. Milovanović

Tim povodom u pres-centru Turističke organizacije Srbije TOS održana je konferencija za medije uz specijalitete sa leskovačkog roštilja.

Na konferenciji su govorili: predstavnik Turističke organizacije Leskovac Miroljub Radivojević, organizator za razvoj i promociju turističkih proizvoda, direktora TOL-a Dijana Ranđelović, a prisustvovala je jedna od učesnica zabavnog programa, muzička zvezda Sanja Vučić.

Organizatori su najavili da je i ovog avgusta sve spremno da Leskovac dočeka nekoliko stotina hiljada turista.

Na ovom tradicionalnom događaju, koji spada u najpopularnije manifestacije u Srbiji, nastupiće:

ponedeljak 26. 8. - Saša Matić,

utorak 27. 8. - Željko Vasić,

sreda 28. 8. - Sanja Vučić,

četrtak 29. 8. - Uroš Živković,

petak 30. 8. - Elma Sinanović,

subota 31. 8. - Grupa "Zana".

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!