DIVNE VESTI: Porodila se balkanska influenserka
Influenserka Ilda Humić svojim pratiocima na Instagram profilu saopštila je da su ona i njen suprug Edin dobili četvrto dete.
Foto: Instagram/ilda_humic
Poznati par je dobio sina. Mališan je na svet je došao 25. marta 2024. godine, a roditelji su odlučili da mu daju ime Mirza.
- Kad shvatim koliko je raje pitalo jesam li se rodio. U potpisu: Mirza Humić. 25.03.2024. - napisala je Ilda u objavi na Instagramu.
Podsetimo, Ilda i Edin imaju još troje dece - kćerku Iman i sinove Lukmana i Isu, a sada je njihova porodica bogatija za još jednog člana - Mirzu.
TRAMP ŠOKIRAN I OGORČEN ZBOG NAPADA NA PUTINOVU REZIDENCIJU: Detalji razgovora američkog i ruskog predsednika
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je šokiran i ogorčen pokušajem Kijeva da izvede napad na državnu rezidenciju predsednika Rusije Vladimira Putina, izjavio je pomoćnik predsednika Ruske Federacije Jurij Ušakov.
29. 12. 2025. u 17:38
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)