POGINULA LAURA LINČ: Članica jednog od najpopularnijih kantri bendova "Diksi Čiks"
ČLANICA jednog od najpopularnijih kantri bendova "Diksi Čiks" Laura Linč poginula je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u 65. godini.
Foto: Jutjub printskrin/ john sosman
Tužnu vest potvrdio je njen rođak Mik Linč.
On je otkrio da je pevačica umrla u petak kada se uveče vozila od El Pasa u Teksasu do Del Sitija, gde je doživela sudar, piše Daily Mail.
Laura je bila osnivač i vodeći vokal popularnog sastava "Diksi Čiks" koji su ljubitelji kantri muzike obožavali.
(Telegraf)
Preporučujemo
BILO JE TEŠKO, MNOGO SAM PROPUSTIO: Uroš Živković otkrio čega se odrekao zbog karijere
23. 12. 2023. u 22:10
TRIK VLADETE JEROTIĆA: Kako znati da li nam je neko iskren prijatelj?
22. 12. 2023. u 19:31
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)