NAJZGODNIJI, NAJLJUBAZNIJI I VOLI GA VIŠE OD ČOKOLADE: Ko je misteriozni muškarac sa kojim Andrijana Lima čeka treće dete (FOTO)
ANDRIJANA Lima očekuje treće dete u 40. godini.
Foto: Instagram
Brazilska manekenka je već neko vreme u vezi sa producentom Andreom Lemersom i javnosti nije tačno poznato kada su počeli da se zabavljaju. Zvanično su se pojavili prvi put u septembru na filmskom festivalu u Veneciji, a tada je Lima na svom Instagram profilu podelila slike i napisala:
- Danas popodne s njim, u Veneciji, on je najzgodniji, najinteligentniji i najljubazniji muškarac kojeg sam ikad upoznala. Volim te.
Lemers (40) je producent iz Kalifornije u filmskoj industriji je nešto više od deset godina. Filmovi koje je producirao nisu posebno poznati javnosti, a neki od njih su Rock Paper Scissors, Aleppo i Gods of Accident.
Podsetimo, Lima je u braku sa našim nekadašnjim košarkašem Markom Jarićem bila do 2016. godine i sa njim ima dve ćerke, Valentinu (11) i Sijenu (8). Posle Jarića bila je u vezi sa turskim piscem Metinom Haruom, ali ta veza nije potrajala.
(B92)
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)