"PRETNJE SU DUŠANOV OČAJNIČKI POTEZ": Tanja Savić progovorila o skandaloznim izjavama bivšeg supruga, pomenula i Draška
PEVAČICA Tanja Savić komentarisala je najnovije izjave svog bivšeg Dušana Jovančevića, koji je opleo po njenoj novoj vezi sa gradonačelnikom Banjaluke, Draškom Stanivukovićem.
Foto: Printskrin TV Pink
- Važno je da smo živi i zdravi. Hleba i igara, da imaju ljudi šta da čitaju uz kaficu. Da nema mene i "Zadruge" - počela je pevačica priču kroz smeh i nastavila:
- Jedan prođe, drugi dođe. Ne može da me poremeti sve što misli, na svojoj koži sam osetila šta znači kad živiš sa manipulatorom, u braku, sa decom, sve upijaju, sve gledaju, gledaju kako im otac maltretira majku, to su gledali kao mali, kad pomenu ja kažem da se ne sećam, kao da mi nije stalo. Osetim tu tugu, počeli su da se otvaraju, da mi govore što su proživljavali sa njim - govorila je Tanja.
- Videli ste šta je izjavio u novinama. Nisam sa njim, ne mislim o njemu, njemu je očigledno zanimanje "Tanja Savić". Ovo je očajnički potez. On je bio "alfa" mužjak, na početku je bio ptičica, cvrkutao je, kada sam rodila prvog sina, kad sam se udala, bila sam od onih koji misle šta će narod da kaže, tipično balkansko dete, da ne obrukam mamu i tatu.
Zbog toga sam trpela muža, a žene, jedan život imate. Povređuje me sve, iako se pravim da mi ne povređuje. Posebno što je druga osoba (Draško Stanivuković) iz drugog sveta - govorila je Tanja.
BONUS VIDEO: KAD CECA NAPRAVI STORY: Svetlana Ražnatović i njena instagram "priča"
Preporučujemo
TANjA SAVIĆ PRIZNALA VEZU SA STANIVUKOVIĆEM: "Srce mi je u Banjaluci, želim devojčicu"
12. 11. 2021. u 13:12
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)