HAJDUK FEST U GUČI: Gostuje Dejan Petrović sa svojim Big bendom
KULINARSKA manifestacija “Hajduk fest” po treći put biće održana u Guči, i to 26. juna.
Dejan Petrović / Foto D. Karadarević
U nadmetanju u spravljanju dragačevskog specijaliteta – hajdučkog ćevapa ove godine se očekuje rekordan broj ekipa iz Dragačeva i okoline.
- Za dragačevski “Hajduk fest” od prvog dana vlada ogromno interesovanje. Potrudili smo se da uz tradicionalni takmičarski deo pripreme hajdučkog ćevapa program obogatimo sportskim i muzičkim dešavanjima. Verujem da je u prethodnom periodu svima nedostajalo druženje pa pozivam ljude iz ovog kraja i okruženja da dođu i uživaju u manifestaciji - rekao je Bili Vulović, direktor Turističke organizacije “Dragačevo”.
Posebno iznenađenje za sve posetioce ove godine biće koncert čuvenog trubačkog asa Dejana Petrovića i njegovog Big benda, koji je zakazan za 21 čas ispred Kulturnog centra u Guči. Novina je i takmičenje u strit basketu.
Preporučujemo
NEDELjA PROĐE - DEJAN PETROVIĆ: "Vrtlog" za sve naše sportske šampione
13. 06. 2021. u 08:25
PONOVO VESELjA U ČAČKU: Zorica Erić - Dobro je da možemo da se vratimo pevanju!
20. 06. 2021. u 20:41
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)