SUDAR NA OBILAZNICI OKO BIJELJINE: Povređena žena

Novosti online

11. 11. 2023. u 21:30

ŽENA je povređena danas u sudaru automobila i kamiona na obilaznici oko Bijeljine, rečeno je u bijeljinskoj Policijskoj upravi.

СУДАР НА ОБИЛАЗНИЦИ ОКО БИЈЕЉИНЕ: Повређена жена

Foto: printskrin/Hayat Media BiH

Povređena je žena J.A. koja je bila suvozač u automobilu, ali se lekari još nisu izjasnili o stepenu povreda, kažu u policiji.

Kamionom je upravljao je M.S, a automobilom D.A.

Saobraćajna nezgoda dogodila se u 16.30 časova.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju