POPLAVE POD MAJEVICOM: U Ugljeviku zbog obilnih padavina domaćinstva i deo puteva pod vodom
ZBOG obilnih padavina koje su pogodile područje opštine Ugljevik izlili su se pojedini vodotokovi i poplavili deo njiva, domaćinstava i puteva.
Foto :V.Mitrić
- Deo Mesne zajednice Tutnjevac je bio poplavljen, voda je ušla u dve kuće, a u Ugljeviku se izlio potok i voda ušla u jednu kuću -rekao je načelnik Ugljevika Vasilije Perić.
Na terenu su prema Perićevim rečima sinoć bili pripadnici Civilne zaštite opštine Ugljevik kao i Vatrogasna jednica ove opštine.
- Oni su iscrpavali vodu, a pomagali su na onim mestima gde je bilo potrebno - rekao je Perić, koji je naveo da je bilo određenim problema na lokalnom putu Tutnjevac-Bobetino Brdo gde je izlila Kriva rijeka, Korenita-Piperci gde je izlila rečica Gnjica kao i u Ravnom Polju iTrnovi.
Perić je rekao da je i most preko reke Janje koji spaja Ugljevik sa zaseokom Prokos zaustavljen za saobraćaj.
- Ovi putevi od juče su prohodni, voda se povukla. Biće urađena popravka puteva, sa puteva će se skloniti nanosi i sanirana šteta a formiraćemo i komisiju za procenu štete i reagovati gde je to potrebno - dodaol je Perić.
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)