SATARAŠ SA MLADIM KROMPIRIĆIMA: Omiljeni letnji ručak! (RECEPT/VIDEO)
UKUSAN i brz letnji ručak. Uživajte u sezonskoj paprici, paradajzu i mladim krompirićima
Foto: Bakina kuhinja
Baka iz Bakine kuhinje, napravila je savršen spoj mladih krompirića i sataraša, a kako se pravi, pogledajte u receptu ispod.
Sataraš sa mladim krompirićima
Sastojci:
- 2 veća crna luka
- 7 mesnatih svežih paprika
- 2 veća paradajza
- ulje
- so
Priprema:
Luk iseckati pa ga propržiti na ulju, dodati sečenu papriku i pržiti da paprika omekša. Dodati oljušten paradajz sečen na kocke.
Pržiti par minuta da ispari tečnost...posoliti i naš ručak je gotov.
Uz sataraš poslužite pržene mlade krompiriće.
Kako se pravi ovaj brz i ukusan ručak, pogledajte na snimku ispod.
Preporučujemo
KOLAČ SA KEKSOM I PUDINGOM: Jeftina i brza poslastica koju svi vole! (recept/video)
18. 07. 2023. u 19:31 >> 17:36
ČOKOLADA I ORASI ZA SAVRŠEN SLATKIŠ: Sprema se brzo i lako (VIDEO)
15. 07. 2023. u 16:31
RUČAK ZA 15 MINUTA: Domaći napuljski sos od paradajza za špagete (RECEPT)
15. 07. 2023. u 12:00
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)