NASTAVLJA SE OFANZIVA RUSIJE: Vojska zauzela po jedno naselje u Harkovskoj i Sumskoj oblasti, izvršen udar i na Kramatorsk
MINISTARSTVO odbrane Rusije oglasilo se na svom zvaničnom sajtu najnovijim saopštenjem.
Foto: Profimedia
Ministarstvo odbrane Rusije saopštilo je da su moskovske snage zauzele naselja Gluškivka u Harkovskoj i Sidorovka u Sumskoj oblasti, prenele su su tamošnje novinske agencije.
Napad na Kramatorsk
Najmanje jedna osoba je poginula, a dve su povređene jutros u ruskom napadu na Kramatorsk u Donjeckom regionu.
Russian Defense Ministry Press Service via AP
Ukrajinska služba za vanredne situacije u objavi na Fejsbuku je navela da su kao posledica napada izbili požari u stambenoj zgradi i na automobilima, preneo je Ukrinform.
Ističe se da su pripadnici hitnih službi ugasili požar koji je zahvatio površinu od 250 kvadratnih metara.
(Tanjug/Ukrinform,Reuters)
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)