REPUBLIKANSKI JASTREB TVRDI: Tramp opet razmišlja o uvođenju sankcija Rusiji?
AMERIČKI predsednik Donald Tramp smatra da je vreme da se usvoji zakon o novim sankcijama protiv Rusije, rekao je senator Lindzi Grem.
Foto: Tanjug/Markus Schreiber (STF)
„Juče mi je predsednik prvi put rekao, dok smo igrali golf, da je vreme da idemo napred“, rekao je on u intervjuu Ej-Bi-Si njuzu, komentarišući Trampov stav o predlogu zakona o novim sankcijama protiv Rusije.
Prema njegovim rečima, o tome će se razmatrati početkom u jula.
Grem je izrazio uverenje da će Tramp potpisati dokument ako ga usvoje američki zakonodavci.
Ranije je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov rekao da će Rusija na nove sankcije Zapada odgovoriti praktičnim akcijama u vezi sa samoodrživim razvojem ruske ekonomije.
(Sputnjik)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OGLASILA SE IRANSKA GARDA: Pogodili smo komandni centar SAD i bazu Al-Azrak u Jordanu
09. 07. 2026. u 15:59
SNIMAK ŠOKIRAO FINCE: Kada su videli gde je Hamnei, hitno su reagovali (VIDEO)
09. 07. 2026. u 15:47
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)