RUSI UDARILI NA UKRAJINSKE AERODROME U POSLEDNJA 24 SATA: Oglasilo se Ministarstvo odbrane

Новости онлине

14. 05. 2025. u 11:59

MINISTARSTVO odbrane Rusije saopštilo je da su ruske trupe tokom proteklih 24 sata izvršile napade na ukrajinske vojne aerodrome.

РУСИ УДАРИЛИ НА УКРАЈИНСКЕ АЕРОДРОМЕ У ПОСЛЕДЊА 24 САТА: Огласило се Министарство одбране

Foto MO Rusije

- Operativno-taktička avijacija, jurišne bespilotne letelice, raketne snage i artiljerija ruskih oružanih snaga oštetile su objekte infrastrukture vojnog aerodroma - navodi se u izveštaju.

Pored toga, među ciljevima su bila mesta za skladištenje bespilotnih čamaca, skladišta municije, privremeni punktovi raspoređivanja ukrajinskih oružanih snaga i stranih plaćenika u 141. okrugu.

Snage protivvazdušne odbrane su, zauzvrat, oborile pet američkih vođenih avionskih bombi JDAM, raketu HIMARS i 162 bespilotne letelice avionskog tipa.

(RIA)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ANA VOLELA TENISERA? Španski mediji brujali o njihovoj romansi - možda bi kraj njega bila srećnija