DEČAK (2) NESTAO DOK SE IGRAO, SVI SU ODMAH POMISLILI NA NAJGORE: A onda je lovac primetio nešto na kameri (FOTO)
DRAMATIČNA operacija potrage u nemačkom gradu Hornbergu imala je srećan kraj! Dvogodišnji dečak nestao je u utorak popodne dok se igrao ispred svoje kuće, ali je na sreću pronađen malo pre ponoći nepovređen.
Foto: Profimedia
Vatrogasci, policajci i Crveni krst raspoređeni su u velikoj operaciji u utorak popodne, čak je i helikopter kružio iznad šume u Baden-Virtembergu.
Dečak se igrao na imanju svoje porodice, ali je iznenada nestao oko 16.30 sati. Policija je verovala da je napustio izolovanu farmu i odlutao u područje šume.
Porodica je prijavila njegov nestanak oko 17.45 sati. Policajci i vatrogasci su satima pretraživali područje, koristeći i pse tragače. Helikopter je tragao po mraku uz pomoć termalne kamere.
Ključna dojava je dolšla od lovca, rekao je za SVR portparol policijskog štaba u Ofenburgu.
Foto: Profimedia
Rekao je da je video dete na svojoj kameri za divlje životinje. Potraga je naknadno reorganizovana. Policijski helikopter opremljen termovizijskom kamerom konačno je uspeo da locira dete.
Nešto pre 23 sata, patrola policijske stanice Ofenburg naišla je na dečaka pored staze, oko 1,2 kilometra od njegove kuće.
Portparol policije rekao je SVR-u da su pretpostavili najgore i da su sada svi odahnuli. Dvogodišnjak je predat presrećnim roditeljima. Lekar Hitne pomoći potvrdio je da je dečak dobro.
(Telegraf)
BONUS VIDEO - KAKO SE REŠITI GRIŽE SAVESTI? Dušan Blagojević otkrio u čemu leže ključevi sreće
Preporučujemo
CELO KOČANE MOGLO U VAZDUH: Vlasnik diskoteke smrti pored ukopao 10 tona nafte?
18. 03. 2025. u 12:29
U BOLNICU U KOČANIMA PRIMLjENO JOŠ 20 PACIJENATA: Među njima i 3 vatrogasca
18. 03. 2025. u 11:35
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)