IZBO JE NOŽEM, PA SKOČIO POD VOZ: Ovo je trudnica (33) iz Slovačke koju je ubio Srbin (FOTO)

Ђорђе Грмуша
Đorđe Grmuša

18. 06. 2024. u 18:39

TRUDNICA Monika (33) podlegla je povredama nakon što ju je ranije danas u slovačkom gradu Sladkovičevu nožem izbo bivši partner poreklom iz Srbije.

ИЗБО ЈЕ НОЖЕМ, ПА СКОЧИО ПОД ВОЗ: Ово је трудница (33) из Словачке коју је убио Србин (ФОТО)

Foto Tanjug/AP

Nakon što je počinio užasan zločin, Srbin, čiji identitet nije poznat je izvršio samoubistvo bacivši se pod voz.

Kako prenose mediji, Monika je bila u četvrtom mesecu trudnoće.

Foto: TV Markíza

 

Telo nesrećne žene pronbašao je njen sin, koji je odmah pozvao pomoć.

Za sada nije poznato kako je došlo do ove tragedije.

(Telegraf)

BONUS VIDEO: VOZ NALETEO NA AUTOMOBIL KOD LOZNICE Teška saobraćajna nesreća

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRUŠEN RUSKI HELIKOPTER, CELA ZEMLJA POTONULA U HAOS: Padaju gradovi jedan za drugim, naoružane grupe vode borbe sa vojskom (VIDEO)

SRUŠEN RUSKI HELIKOPTER, CELA ZEMLjA POTONULA U HAOS: Padaju gradovi jedan za drugim, naoružane grupe vode borbe sa vojskom (VIDEO)

RUSKI vojni helikopter srušio se 25. aprila u blizini Vabarije u regionu Gao u Maliju, potvrdili su ruski izvori, dok su borci Fronta za oslobođenje Azavada i džihadističke grupe povezane sa Al Kaidom, JNIM, izveli najveću koordinisanu ofanzivu u zemlji poslednjih godina, napadajući istovremeno glavni grad Bamako, vojno uporište Kati i severne gradove Kidal, Gao i Sevare, što je na najvidljiviji način otkrilo ograničenja ruske bezbednosne strategije u Africi.

26. 04. 2026. u 13:30

Komentari (0)

Odbili su poslušnost Putinovom čoveku - nisu mogli ni da sanjaju šta će da se desi 48 sati kasnije