TRAMP JOŠ UVEK NEĆE PRED SUDIJU: Odloženo ročište bivšem američkom predsedniku
SUDIJA na Menhetnu Huan Merčan doneo je odluku da se odloži suđenje bivšem predsedniku SAD Donaldu Trampu u vezi sa navodnim prikrivanjem se**ualnih skandala tokom i posle predsedničke kampanje 2016. godine.
Foto: Profimedia
Suđenje, prvobitno zakazano za 25. mart, biće odloženo za 30 dana, navodi se u odluci sudije, prenosi američka televizija NBC.
Okružni tužioci na Mehnetnu podržali su ranije ove nedelje da suđenje bude odloženo kako bi mogli da pregledaju novi kontigent dokumenata koji su dobili od saveznog tužilaštva.
U pitanju je još jedno odlaganje kada je reč o pravnim postupcima koji se vode protiv Trampa, nakon što je krivični postupak protiv njega u Vašingtonu, gde je optužen za zaveru za poništavanje izbornih rezultata 2020. godine, odložen jer se bivši predsednik žalio Vrhovnom sudu.
BONUS VIDEO: ZAJEDNIČKA VEŽBA: Kina, Rusija I Iran sa zajedničkom budućnošću
Preporučujemo
SUD DONEO ODLUKU: Tužiteljki dozvoljeno da ostane na Trampovom slučaju, ali ovo je uslov
15. 03. 2024. u 14:51
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)