AMERIKANCI JOŠ NE ZNAJU CILJ MEŠANJA U SUKOB U UKRAJINI: Bajdenova slabost izazvala mnoge probleme
DžO Bajden nije u stanju da kaže Amerikancima šta je krajnji cilj sukoba u Ukrajini, rekao je američki predsednički kandidat Ron Desantis za CNN.
Paul Hennessy/SOPA Images / Shutterstock Editorial / Profimedia
Takođe se požalio da Vašington izdvaja „monstruoznu količinu“ novca za plate i penzije ukrajinskih birokrata, ignorišući glavne američke probleme nacionalne bezbednosti, kao što su južna granica i Kina.
- Bajdenova slabost je izazvala mnoge probleme koje sada vidimo širom sveta. Način na koji je napustio Avganistan bila je potpuna sramota - kazao je Ron Desantis.
Preporučujemo
ŠEŠELj OČEKUJE VELIKU OFANZIVU: Rusi moraju da uzmu Odesu po svaku cenu
04. 01. 2024. u 22:20
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)