SPALIO RUSKI PASOŠ, PA SE POKAJAO: Pevač priznao krivicu za rehabilitaciju nacizma i vređanje osećanja vernika
RUSKI pevač Eduard Šarlot priznao je krivicu za rehabilitaciju nacizma i vređanje osećanja vernika tokom ispitivanja.
Foto: Printskrin
- Priznajem . Kajem se - rekao je Šarlot u sali Kirovskog okružnog suda u Samari.
Takođe je naveo da želi da bude kod kuće i da ne namerava da se krije.
Podsetimo, pevač je 22. novembra doleteo iz Jermenije u Rusiju. Policija ga je dočekala na aerodromu Pulkovo. Dok je bio u Jermeniji, objavio je snimak na kome je demonstrativno spalio ruski pasoš. Kasnije se izvinio.
Istog dana, pevaču je određen administrativni pritvor od 13 dana
Preporučujemo
DETONACIJA OŠTETILA 28 STANOVA: Eksplozija bombe iz Drugog svetskog rata u Hanau
12. 12. 2025. u 17:11
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)