MLADOJ MAJCI PUCAO U LEĐA DOK JE BEŽALA SA BEBOM: Tinejdžer napravio horor u Švedskoj

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

16. 10. 2023. u 17:53

TINEJDžER (16) iz Švedske koji je za dva dana ubio tri osobe uhapšen je nakon policijske potere.

МЛАДОЈ МАЈЦИ ПУЦАО У ЛЕЂА ДОК ЈЕ БЕЖАЛА СА БЕБОМ: Тинејџер направио хорор у Шведској

EPA

Najpre je u petak uveče ušao u jednu kuću u Tulingu kod Stokholma u kojoj su bile dve žene i nekoliko dece. Mladić je pucao i usmrtio dve žene, a decu nije povredio.

Taksijem se potom udaljio sa mesta zločina, međutim, policija je uspela da ga uhapsi, a u automobilu je pronašla i automatsko oružje.

Policija i tužioci su sigurni da je isti napadač ubio čoveka u kući u Vestbergi dan pre dvostrukog ubistva, prema pisanju Bilda.

Takođe se navodi da je tinejdžer teško povredio ženu i njenu bebu. Mladoj majci je navodno pucao u leđa dok je pokušavala da pobegne uz stepenice sa detetom u naručju.

Policija je objavila nekoliko detalja o žrtvama dvostrukog ubistva iz bezbednosnih i istražnih razloga. Jedna žrtva je imala oko 20, a druga oko 60 godina. Mlađa žena je bila student prava. U slobodno vreme pomagala je mladima da steknu uporište na tržištu rada.

Švedska se suočava sa porastom nasilje usled borbi bandi, preneo je Telegraf.

BONUS VIDEO: RUSKA PACIFIČKA FLOTA: Izvođenje vežbe odbrane Severnog morskog puta

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)