RUSKA OSVETA ZA NAPADE NA KRIMSKI MOST: Žestoki udari na Odesu, Moskva saopštila šta je glavna meta
RUSKA vojska je izvela raketne udare na radionice i skladišta u kojima se čuvaju ukrajinski pomorski dronovi, saopštilo je Ministarstvo odbrane Ruske Federacije.
Foto: Profimedia/Ilustracija
- Oružane snage Ruske Federacije su večeras izvele grupni udar preciznim oružjem dugog dometa na mesta proizvodnje i skladištenja bespilotnih čamaca koje Oružane snage Ukrajine koriste za terorističke napade - kažu iz ministarstva.
Naglasili su da su svi zadati ciljevi pogođeni.
Kako je u ponedeljak ujutro izvestio gradonačelnik Odese Genadij Truhanov, u gradu je izbilo nekoliko požara nakon serije eksplozija.
Ukrajinski mediji su pisali i o eksplozijama u Hersonu i Zaporožju.
BONUS VIDEO: Kalašnjikov predstavio novu verziju jurišne puške AK-19
Preporučujemo
RETROGRADNI MERKUR (OD 23. AVGUSTA): Četiri horoskopska znaka su na udaru
13. 08. 2023. u 22:34
TRUDNA GLUMICA MARIJA PETRONIJEVIĆ: Lepu vest saznala u teškom životnom trenutku
14. 08. 2023. u 07:45
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (3)