MAKRON U PANICI: Predsednik Francuske odložio posetu Nemačkoj zbog krize u zemlji

Танјуг

01. 07. 2023. u 15:57

PREDSEDNIK Francuske Emanuel Makron odložio je posetu Nemačkoj, predviđenu za sutra, zbog nasilja u Francuskoj, izazvanih incidentom u utorak kada je policajac ubio 17-godišnjaka.

МАКРОН У ПАНИЦИ: Председник Француске одложио посету Немачкој због кризе у земљи

Foto Tanjug/AP

- S obzirom na unutrašnju situaciju, predsednik Republike je naznačio da želi da ostane u Francuskoj narednih dana. Dvojica predsednika su se saglasila da poseta Nemačkoj bude odložena za kasniji datum - saopštila je Jelisejska palata.

Ubistvo 17-godišnjeg Nahela pokrenulo je proteste u Francuskoj, tokom kojih je od utorka privedeno više od 2.400 ljudi.

BONUS VIDEO: ZAJEDNIČKE PATROLE - Ruska i kineska avijacija osam sati iznad azijsko-pacifičkog regiona

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (1)

BAKA JOJ JE ODUVEK BILA UZOR: Ona je unuka LJiljane Stjepanović - gledali ste je u popularnoj seriji