LOKALIZOVAN POŽAR U CENTRU MOSKVE: U gašenju učestvovalo su 42 vozila i 121 vatrogasac
POŽAR koji je danas oko 15 časova izbio u magacinu cveća površine 2.500 kvadratnih metara na Komsomolskom trgu u centru Moskve lokalizovan je, rekao je portparol lokalne službe za vanredne situacije.
Foto: MUP
-Požar je lokalizovan na površini od 2.500 kvadratnih metara- rekao je portparol, prenosi TAS S.
Prema podacima ruskog Ministarstva za vanredne situacije, požar je lokalizovan u 18.20 po moskovskom vremenu.
-Nema prijavljenih žrtava. U gašenju požara učestvovalo su 42 vozila i 121 vatrogasac, kao i vatrogasni voz- navodi se u saopštenju ministarstva za vanredne situacije i ističe da u vazduhu nisu pronađene opasne materije.
Ranije je zvaničnik moskovske službe za hitne situacije rekao da je sedam osoba uspešno evakuisano iz zapaljenog skladišta.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)