TINEJDŽER (17) IZ SRBIJE UBIJEN U TRSTU: Maloletnik pronađen u podrumu zgrade
MALOLETNIK R. T. (17), poreklom iz Srbije, ubijen je u Trstu. Motiv osumnjičenog za ubistvo je, prenose italijanski mediji, devojka u koju su obojica bili zaljubljeni.
Foto: EPA
Osumnjičeni 21-godišnjak za ubistvo tinejdžera srpskog porekla je uhapšen.
Sumnja se da ga je u blizini železničke stanice u Trstu zadavio, a da je motiv devojka u koju su obojica bili zaljubljeni.
Telo R. T. pronađeno je 8. januara u podrumu jedne zgrade, prenosi RTS.
BONUS VIDEO: SNIMAK HAPŠENJA OSUMNJIČENOG ZA UBISTVO KOD KRUŠEVCA: Policija pronašla pištolj
Preporučujemo
JOŠ UVEK JE KOD NjEGA: Policija Novog Meksika tražila Boldvinov telefon u sklopu istrage
09. 01. 2022. u 08:56
DRAGAN TATJANI LjUBI RUKU NA BADNjE VEČE: Sve snimili pre monstruoznog zločina (FOTO)
08. 01. 2022. u 13:55 >> 13:59
"UBIO SAM TATJANU": Jezivo priznanje Dragana koji je sinoć usmrtio svoju ženu
07. 01. 2022. u 13:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠE KOMŠIJE OKRENULE LEĐA UKRAJINI: Veliki šamar za Zelenskog
BUGARSKI ministar odbrane, Dimitar Stojanov, izjavio je danas da ta zemlja neće više da šalje oružje Ukrajini.
09. 06. 2026. u 15:10
HRVATSKA SE OPASNO NAORUŽAVA: Stiže francusko oružje, Zagreb modernizuje i nemačke haubice
HRVATSKA će, osim nabavke 18 novih samohodnih haubica "cezar" od Francuske, modernizovati i 14 postojećih nemačkih "pancir" haubica koje je kupila 2014. godine, proizlazi iz zajedničke izjave o pojačanoj saradnji nemačke i hrvatske vlade.
09. 06. 2026. u 12:21
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)