POGINULA DEVOJKA (25): Automobilom sletela u kanjon reke Une, nije joj bilo spasa
NA magiatralnom putu Bihać - Bosanska Krupa danas se u poslepodnevnim satima dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj je život izgubila devojka (25).
Foto: Printskrin/Jutjub/Hayat Media BIH
Kako je za portal GPMaljevac.COM izjavio Adnan Beganović, portparol MUP-a Unsko-sanskog kantona do nesreće je došlo u 18.45 časova, na putu između Bihaća i Bosanske Krupe, u kanjonu reke Une.
Putničko motorno vozilo "Fiat Punto" sletelo s puta u reku Unu, a za volanom je bila devojka E.P. (25), koja je tragično izgubila život.
S njom je u vozilu bio i A.A (24) iz Bihaća koji je preživeo nesreću.
- Nakon intervencije specijalne policije i njihovih ronilaca, došli su do vozila i izvukli telo, ali sve što su mogli učiniti jeste konstatovati smrt - rekao je portparol.
Magistralni put Bihać - Bosanska Krupa i dalje je blokiran radi uviđaja te izvlačenja vozila, a vozači se mole da koriste alternativne pravce.
Uzrok nesreće trebao bi biti poznat nakon uviđaja.
BONUS VIDEO: OSTALA SAMO SLIKA: Jeziv prizor iz kuće nakon pogibije majke i ćerke
Preporučujemo
NA DESETINE MRTVIH I POVREĐENIH: Težak sudar na auto-putu, istraga nesreće u toku
26. 05. 2024. u 21:14
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)