TRESLO SE I U BiH: Noć bez sna iza meštana Hercegovine, tlo podrhtavalo nekoliko puta
ZEMLjOTRES jačine 3,5 stepeni pogodio je Bosnu i Hercegovinu jutros oko pet sati. Prehodno je bio potres jačine 2,6 stepeni, koji je registrovan nešto posle tri sata ujutru.
Foto: Novosti
Epicentar zemljotresa je, prema prvim informacijama, 27 kilometara severoistočno od Trebinja.
Foto: Printskrin
Zemljotres je jutros oko pet sati registrovan i u Crnoj Gori, blizu granice sa BiH. Potres je bio jačine 2 stepena po Rihteru, a prethodno su tokom noći registrovana još dva potresa, preneo je Kurir.
BONUS VIDEO: GLASANjE U RUSIJI- IRVASI STIGLI PRVI
Preporučujemo
NAKON RAZORNOG POTRESA LjUDI U STRAHU: Evo kako se zaštititi u slučaju zemljotresa
15. 03. 2024. u 08:18
NOVI ZEMLjOTRES POGODIO CRNU GORU: Epicentar na 17 kilometara od Bileće
14. 03. 2024. u 20:35
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)