UZBUNA NA SARAJEVSKOM AERODROMU: Primećen sumnjiv ruksak, odmah naređena evakuacija
PRIPADNICI Granične policije i drugih službi završili su KDZ pregled na Međunarodnom aerodromu u Sarajevu, a koji je organizovan zbog sumnjivog ranca koji je ostavljen na aerodromu.
Foto: S.M.
Odmah nakon što je ruksak primećen, preduzete su sve mere, pa je deo aerodroma evakuisan i ograđen žutom trakom.
Pripadnici sigurnosnih službi izašli su na teren te su obavili KDž pregled kojim je utvrđeno kako nije reč o eksplozivnoj napravi ili nečemu sličnom, a što bi moglo ugroziti sigurnost putnika.
Sadržaj ranca je pregledan, a utvrđeno kako ništa iz njega ne predstavlja opasnost tako da je reč samo o zaboravnosti jednog od putnika na aerodromu u Sarajevu.
Nakon obavljenog pregleda ranac je uklonjen, a aktivnosti na aerodromu nastavljene su u skladu sa propisanim rasporedom za današnji dan.
(Kliks)
Preporučujemo
BELA KUĆA OBJAVILA NEVEROVATAN VIDEO: Kombinuje stvarne napade i igricu "Call of Duty"
05. 03. 2026. u 22:09
RAT NE IDE PO PLANU! Dron pogodio kulu u Dubaiju; Zbog ovoga su Britanci besni na Iran; Amerikanci opet lažu! (FOTO/VIDEO)
05. 03. 2026. u 06:53 >> 22:06
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)